• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim

Hakkımızda

        Antalya ve çevre bölgelerinde; İnşaat, Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı sektörleri GELŞİM'e ihtiyaç duymaktadır.
       GELİŞİM EMLAK Hizmet açısından bu sektröleri birbiri ile daha bütün hale getirmek, dolayısıyla tek hizmette hepsini sunabilmek için kurulmuş bir HİZMET firmasıdır.
        Bu kapsamda GELİŞİM EMLAK olarak;

  • Talep edilen satılık veya kiralık konutları, müşterilerimize yalnızca resmi işlemlere kadar hizmt ederek sunmak yerine, bu standartlaşmış EMLAK DANIŞMANLIĞI sistemini GELİŞTİRMEK, DAHA KALİTELİ, DAHA SORUNSUZ, DAHA EKSİKSİZ VE HUZURLU hizmet verebilmek adına, inşaat yapım alanında uzman kadromuzla, müşterilerimize 7/24 tadilat, onarım ve dekorasyon desteği de vermekteyiz.
  • Son yıllarda Antalya'nın yıllık büyüme oranının, İstanbul'a kıyasla %1.5 kat daha fazla olduğunu göze alan uzman ekibimiz ile birlikte, Müteahhit firmaların ihtiyaç duydukları, şehrin en çok inşaat şantiyesi barındıran semtlerinden veya gelecek vaadeden bölgelerinden kat karşılığı veya satılık arsa taleplerine cevap ve hizmet verebilmek adına, Antalya'nın her bölgesinde satılık ve kat karşılığı arsa ve arazileri büyüyen portföyümüze büyük bir özveri ve titizlik ile eklemekteyiz.
  • Tüzel ve gerçek kişilerin konutlarının satışını hızlandırmak için; Alıcı tarafların nakite çevirme ihtiyacı duydukları, her türlü taşınır - taınmaz mal varlıkları, GELİŞİM EMLAK olarak piyasa değeri üzerinden alarak,  alıcı ve satıcıya kolaylık sağlamaktayız.

      Firmamızda, bu üç temel başlık altında ve bünyemizde sunduğumuz her hizmet karşılığında, bu sektörde 20 yıllık hizmet sunmuş ve sunmaya devam eden MEVLÜTOĞULLARI İNŞAAT ailesine mensup olduğumuz ve mensubu olduğumuz aileden aldığımız ticari ahlak gereği, müşterilimize sunduğumuz her hizmetten sonra HELALLİK almaktayız. 

      Bu kapsamda hergün bir yeni müşterimiz ile tanışmak bizleri oldukça mutlu etmektedir.

      Bugün tanışacağımız müşterilerimizden biri de siz olabilirsiniz.

      Gayrimenkul alım satım vb işlemler ile alakalı merak ettiğniz tüm sorulara Ücretsiz Emlak Danışmanlığı hizmeti sunan uzman kadromuz ile Hafta içi 09:00 - 19:00 arasında, hafta sonu 12:00 - 20:00 arasında dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.


         İLETİŞİM
+90532 448 16 55                                                      FİRMA YETKİLİSİ

+90541 800 07 25                                                          Hekim GÜNEYSaat